Paracetamol Filofarm 500 mg 50 tab.
50 tabl. (5 blist. po 10 tabl.)
FARMACEUTYCZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY FILOFARM
Mamy 162 produktów.
50 tabl. (5 blist. po 10 tabl.)
FARMACEUTYCZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY FILOFARM
20 tabl. (blister)
FARMACEUTYCZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY FILOFARM
Olfen Hydrożel 50 g
Skład: 1g żelu zawiera 10mg diklofenaku sodowego, subst. Pomocnicze: adypinian izopropylu, kwas mlekowy, alkohol izopropylowy, sodu pirosiarczan, hydroksypropyloceluloza, hydroksyetyloceluloza, woda oczyszczona
Działanie: przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwobrzękowo
Wskazania: pourazowe stany zapalne ścięgien, więzadeł, mięśni, stawów (powstałych wskutek skręceń, nadwyrężeń lub stłuczeń); stany zapalne tkanek miękkich (np. łokieć tenisisty, zapalenie torebki stawowej, zapalenie okołostawowe); choroba zwyrodnieniowa stawów
Przeciwwskazania: nie stosować dłużej niż 14 dni, nie stawać na dużej powierzchni skóry, przy astmie oskrzelowej, alergie na składniki żelu
50 g (tuba)
TEVA B.V.