-
acc2 Konto
-
Koszyk
Przeglądaj dalejKoszyk jest pusty
-
-
-
-
-
WITAMINY I MINERAŁYZadbaj też
o ciało!zobacz
Apap Migrena 10 tabl.
10 tabl.
US PHARMACIA SP. Z O.O.
APAP migrena, paracetamol 250 mg, kwas acetylosalicylowy 250 mg, kofeina 65 mg; tabletki powlekane.
Wskazania do stosowania: doraźne leczenie bólu głowy i napadów migreny z aurą lub bez aury u dorosłych.
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na kwas acetylosalicylowy, paracetamol, kofeinę lub którąkolwiek z substancji pomocniczych, u pacjentów, u których stosowanie kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych, takich jak diklofenak czy ibuprofen, powoduje napady astmy, skurcz oskrzeli, obrzęk naczynioruchowy, pokrzywkę lub ostre zapalenie błony śluzowej nosa; czynny wrzód żołądka lub jelit, krwawienie lub perforacja przewodu pokarmowego oraz u pacjentów z owrzodzeniem żołądka w wywiadzie; hemofilia lub inne skazy krwotoczne; ciężka niewydolność wątroby lub ciężkie uszkodzenie lub niewydolność nerek (GFR <30ml/min/1,73m2); ciężka niewydolność serca; przyjmowanie metotreksatu w dawce większej niż 15 mg na tydzień; trzeci trymestr ciąży.
Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia, Sp. z o.o. ul. Ziębicka 40 50-507 Wrocław.
Charakterystyka
- Rodzaj
- Lek OTC
- Postać
- tabletki
- Składnik
- paracetamol
- Składnik
- kwas acetylosalicylowy
- Składnik
- kofeina
Zobacz także
Klienci którzy zakupili ten produkt wybrali również:
Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy 100 ml
RECKITT BENCKISER POLAND S.A.
Paracetamol Filofarm 500 mg 20 tabl.
20 tabl. (blister)
FARMACEUTYCZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY FILOFARM
Fervex malinowy 8 sasz.
Kompleksowy lek na objawy przeziębienia i grypy
8 sasz.
UPSA SAS
Luteina Extra Activlab Pharma 30 kaps.
Naturalna luteina krystaliczna w najwyższej dawce na rynku – 40 mg
30 kaps. Suplement diety
REGIS
- Wyprzedane
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ibum Forte 200 mg/5 ml bananowy 100 g
100 g
PRZEDS. PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.
Solgar Wiśnia i Ostryż kompleks 60 kaps.
60 kaps. Suplement diety
SOLGAR POLSKA SP. Z O.O.
- Wyprzedane
Alpikol Syrop na odporność cynk 120 ml d.w. 31.10.23
W OKRESACH OBNIŻONEJ ODPORNOŚCI DLA DZIECI OD 3. ROKU ŻYCIA
120 ml
ALPEN PHARMA POLSKA SP. Z O.O.
Sinupret Extract 160 mg 20 tabl.
Zatkany nos? Zatokowy ból głowy?
20 tabl. Lek ziołowy
BIONORICA SE
Fortimag 60 tabl.
FORTIS PHARMACEUTICALS SP. Z O.O. SP. K.
Helicid Max (Piastprazol) 20 mg 14 kaps.
14 kaps. (2 blist.po 7 szt.)
Zentiva k.s., Republika Czeska
Grintuss Adult syrop przeciwkaszlowy 128 g
ABOCA POLSKA SP. Z O.O.
Tantum Verde Forte aerozol 15 ml
AZIENDE CHIMICHE RIUNITE ANGELINI FRANCESCO A.C.R.A.F. S.P.A
Curaprox BDC 152 szczoteczka do protez seled 1szt
CURADEN POLSKA SP. Z O.O.

Koszyk
Przeglądaj dalejKoszyk jest pusty