-
acc2 Konto
-
Koszyk
Przeglądaj dalejKoszyk jest pusty
-
-
-
-
-
WITAMINY I MINERAŁYZadbaj też
o ciało!zobacz
Paracetamol Filofarm 500 mg 50 tab.
7,59 zł
Brutto
50 tabl. (5 blist. po 10 tabl.)
FARMACEUTYCZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY FILOFARM
Charakterystyka
- Rodzaj
- Lek OTC
- Postać
- tabletki
- Składnik
- paracetamol
Zobacz także
Paracetamol Filofarm 500 mg 20 tabl.
20 tabl. (blister)
FARMACEUTYCZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY FILOFARM
Cena
4,39 zł
Vicks Antigrip Max 10 sasz.
10 sasz.
WICK PHARMA ZWEIGNIEDERLASSUNG DER PROCTER & GAMBLE GMBH
WICK PHARMA ZWEIGNIEDERLASSUNG DER PROCTER & GAMBLE GMBH
Cena
19,99 zł
Klienci którzy zakupili ten produkt wybrali również:
Naproxen Aflofarm 200mg 10 tabl.
10 tabl. (blister)
AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.
AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.
Cena
4,50 zł
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Spirytus kamforowy 90 g Amara
90 g (butelka) Preparat dezynfekcyjny
ZAKŁAD FARMACEUTYCZNY AMARA SP. Z O.O.
Cena
10,67 zł
Paracetamol Hasco 250 mg 10 czop.
10 czop.
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.
Cena
5,09 zł
- Wyprzedane
Voltaren Acti Forte 25 mg 20 tabl.
20 tabl.
GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE SP. Z O.O.
GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE SP. Z O.O.
Cena
22,99 zł
Nexcare ColdHot Therapy Pack Mini 1 szt.
1 szt. Wyrób medyczny inny
3M POLAND SP Z O.O.
3M POLAND SP Z O.O.
Cena
19,79 zł
Naproxen żel 10% 100 g Hasco
100 g
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.
Cena
18,99 zł
Maść końska silnie rozgrzewająca 250 ml Krauterhof
250 ml Kosmetyk leczniczy
P.P.U.H.NATKO
Cena
21,97 zł
- Wyprzedane
Paracetamol Filofarm 500 mg 50 tab.
Koszyk
Przeglądaj dalejKoszyk jest pusty